Izba classic plus (trojlôžková)

Elegantne a pohodlne vybavené izby ponúkame za priaznivú cenu. Samozrejmosťou je čistota izieb.

V našom penzióne je pre Vás pripravených 10 komfortne vybavených izieb + 1 veľký rodinný apartmán pre max 6 osôb.


Tu sa nachádza aj malý kuchynský kútik s mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a základnou kuchynskou výbavou – bez možnosti varenia. Doporučujeme najmä rodinám s malými deťmi. Pre štvorčlennú rodinu s deťmi nad 10 rokov doporučujeme využiť rodinnú izbu,kde budú mať 2x dvojlôžkovú izbu so spojovateľnými dverami.


Interiér je vybavený vkusným dreveným nábytkom a doplnkami, ktoré tvoria príjemné prostredie pre oddych v našom penzióne.  Každá izba má 2 (alebo 3) postele a je vybavená s vlastným sociálnym zariadením, ktoré zahŕňa WC, sprchu a sušič vlasov. Na každej izbe sa nachádza TV pripojený na satelitné programy a výstup na balkón/terasu. Nemáme problém ani s prístelkami, tie sú Vám pri niektorých izbách tiež k dispozícií.

Okrem týchto celkom bežných vybavení izieb, na každej izbe je malá chladnička (minibar) a sejf. Naše izby sú nefajčiarske pre našich hostí – fajčiarom máme dispozícii pekný altánok za penziónom.

Raňajky sa poskytujú vo vedľajšom pavilóne penziónu – mimo ubytovaciu časť.
 
Zaparkovanie Vášho auta je zabezpečené pred penziónom bezplatne.
V prípade ak by ste chceli parkovať vo dvore penzióna za každú noc pripočítame 5,00 € za parkovanie.

Na každej izbe je klimatizačné zariadenie, ktoré je v letnom období bezplatné.

WIFI je bezplatná služba – nie je započítaná do ceny ubytovania. Dovoľujeme si upozorniť ctených hostí, že za prípadný výpadok signálu – technickú poruchu – NEAKCEPTUJEME REKLAMÁCIE. Ďakujeme.

Viac informácií

Kúpeľňa so sprchou
Kuchynský pult
Raňajky
TV
Minibar
Mikrovlnka
Terasa / Balkón
Sušič vlasov
Trezor
Rýchlovarná kanvica
Wi-Fi